Už se vám někdy stalo, že vám z ničeho nic přestala téct pitná voda? Neříkejte, že ne. Většinou k tomu dojde, když se stane nějaká havárie. Například praskne vodovodní potrubí v zemi. To ovšem není jen tak. Nejprve se musí prasklina najít. Ta ovšem nemusí být na první pohled vůbec viditelná, neboť většinou je potrubí vedeno v zemi. Někdy naopak je průsak naprosto zřetelný, protože z vody tryská malý potůček. Tím je pro vodaře ulehčení najít závadu. Vodaři pak musí zkontrolovat příslušné potrubí a závadu vyřešit v co možno nejkratší časové ose. Na ulici vám většinou přistaví nádrž na pitnou vodu, kterou si musíte jít napustit, abyste doma mohli z vody uvařit.
Nezdá se to, ale bez tekoucí vody si doma neumyjete ruce, ani nespláchnete vaši toaletu. Nemůžete umýt nádobí, ani uvařit polévku. Vodu používáme každý den, aniž bychom si nějak více uvědomovali. Pitný režim na vodě závisí ovšem, když si domů nekupujete vodu balenou. Jestli ano určitě z ní nevaříte. To by se vám nejspíš moc finančně nevyplatilo. Jen si to představte, jak byste večer vykoupali dítě nebo napustili psovi misku na pití. Naštěstí tyto havárie netrvají příliš dlouho a přistavěná voda vám postačí. Jen do čeho jí nabrat Je dobré, abyste doma měli nějakou větší nádobu, do které by se voda nalila.
K tomu jsou super kanystr na vodu 5l Convoytruck. Obyčejný kanystr vám zajistí pohodlí v přenášení, aniž byste polila celé schodiště, než se dostanete domů, když nebydlíte v domku. Kanystr jednoduše po naplnění uzavřete závitem a doma zase otevřete, když bude potřeba. Proto je dobré aspoň jeden kanystr na vodu mít. Existují různě druhy s kohoutem i bez něj. Stejně tak různé objemové velikost. Můžete si vybrat, která velikost vám pomůže v dané situaci a nebude zabírat doma zbytečně moc místa. Předejděte tak nepříjemnostem s taháním otevřených kýblu. Havárii tak přečkáte jako nic.